Special Aircraft Service

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Magyar - Dinamikus fény mod  (Read 1928 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Atoka220

  • Bomber
  • Modder
  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 804
Magyar - Dinamikus fény mod
« on: February 19, 2018, 04:30:35 PM »

Sziasztok magyarok ;D

Szóval nincs képem megkérdezni a rendes fórumon, de Carsmaster dynamic light modja konkrétan mennyit változtat? Szoktam látni qrvaszép screenshotokat, miközben az én képeim trágyául néznek ki az alap fénnyel. Az a mod lenne?

Ja, és ok, hogy csak 4.09 meg 4.10, de netalán tán nincs 4.12-vel müködö verzió? (nyem engedi a hosszú ö,ü betüket :c)

Mert a lényeg, hogy egy kis kontraszttal, meg jobb világítással szebb grafit lehetne adni a játéknak szerintem
Logged
There are 2 certain things in life: Death and CTDs

sniperton

  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 1226
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #1 on: February 19, 2018, 05:44:40 PM »

A BAT-ba belepakoltak mindent, amit lehetett, szóval én a te helyedben inkább a videobeállításokkal játszadoznék el?ször. VPMOD vagy BAT és kimaxolt grafika, mindegy mi az FPS.
Logged

Parasite

  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 8
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #2 on: February 20, 2018, 12:25:53 PM »

Hey-hó!
Próbáld ki a Sweet fx-et. Mission4Today-en fent van egy egész jó verzió. Gyorsan fel lehet rakni, valamint jsgme móddal szeparáltan kezelni. Tényleg nagyot dob a látványon. Sajnos a jelenlegi laposomon a 2 videó kari miatt nem m?ködik. Egy régebbi konfigon viszont ment, csak hát kevés volt a vas (küls? gpu-val összebarkácsolt lenovo :D ), úgyhogy picit szaggatott.
Logged

Atoka220

  • Bomber
  • Modder
  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 804
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #3 on: February 20, 2018, 02:04:28 PM »

Én HSFX rebel vagyok :D
A BAT-et egyszerüen balfasz vagyok feltenni, mert mindent végigcsináltam, és crash :D
Meg hát túl nagy, és nem szeretem a hatalmas modpakkokat.

A sweetfx-el próbálkoztam már, de sehogy sem akart müködni
De hát jobb újra kipróbálni, hátha van új verzió. Sweetfx 1-2 régi játékomban tényleg csodát müvelt
Logged
There are 2 certain things in life: Death and CTDs

Parasite

  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 8
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #4 on: February 20, 2018, 02:35:12 PM »

Nálam fent van mind a három (HSFX, DBW, BAT). A HSFX a Dgen campaign-ok miatt: greybeard, boelcke (MTO és ETO nagyon jók), és ugye a pearl harbor to tokyo.
DBW a DCG miatt (tunesia, korea, war in italy) és persze a poltava féle campign-ok (pl. SCW, years of triumph).
A BAT kb. pár hete van fent. Torrentr?l szedtem le, olyan b? 80GB-t elvisz, nálam gond nélkül elindult. Az is igaz, hogy van olyan pálya, ami sokszor lefagy menet közben, vagy érthetetlenül leesik az FPS. Viszont az I. VH-s és a 80as iraki kampányok miatt érdemes felrakni (átrepülöd 40perc alatt a csatornát egy összedrótozott valamivel, a mig-21 meg alapból kil?  mint a rakéta :D ).
Logged

Atoka220

  • Bomber
  • Modder
  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 804
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #5 on: February 20, 2018, 02:38:09 PM »

Kb :DD
Modact meg HSFX van meg nekem. 80 giga ja. 30 szabad van :D
HSFX-el rendesen játszok, karrier, küldetések, sötöbö; Modacttal meg ökörködök :D Megesett, hogy Fokker 3 fedelüt szedtem ki F-18-ból ;D
Logged
There are 2 certain things in life: Death and CTDs

sniperton

  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 1226
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #6 on: February 20, 2018, 03:46:10 PM »

Ja, ha a grafikád amúgy ki van maxolva, és HSFX-en vagy, akkor csak a SweetFX marad. Il-2 1946 alatt sosem próbáltam, de BoX-on JSGME alatt jól m?ködik, bár elvisz néhány FPS-t. Dinamikus fényed nem lesz t?le, de nagyon fel tudja dobni a vizuális környezetet. De nézz körül itt az SAS-en, hogy mik vele a tapasztalatok.
Amúgy meg tényleg ajánlom a VPMOD-ot, az magyar termék, és kiváló, bár sok kis francos fájlt kell letölteni hozzá. De szerintem megéri, István nagyon szép munkát végzett, és piszkosul jól van optimalizálva, ami benne van (kicsit több, mint a HSFX-ben), az pokolian jól fut gyenge vason is, és szebb, mint bármi más.
Logged

Parasite

  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 8
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #7 on: February 20, 2018, 04:21:13 PM »

VP mód az tényleg jó, viszont az volt vele a tapasztalatom, hogy kevesebb hozzá a jó campaign (lehet ez id?vel változni fog). HSFX-hez egyébként van egy jó GurnerFX-es pack, ami ad egy-két jobb modelt, textúrát és effektet.
https://www.sas1946.com/main/index.php/topic,20929.1176.html #1179
Logged

Atoka220

  • Bomber
  • Modder
  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 804
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #8 on: February 21, 2018, 10:20:33 AM »

Igen, szoktam szemezni a VP modpackal, majd ha jobb gépem lesz (amin több a hely) felteszem azt is :D
Effektekhez meg Dave's realism effektet használok mind2 verziómon. Persze ha jobb vasam lesz JC marge effektjeit is leszedem

Jelenleg gyenge a gépem, meg piszok kevés hely van rajta, úgy, hogy alig van telepítve valami
Logged
There are 2 certain things in life: Death and CTDs

Atoka220

  • Bomber
  • Modder
  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 804
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #9 on: February 22, 2018, 04:26:21 AM »

Hát úgy néz ki basz6om a sweetfx-et, me' a videókarim nem úgy tünik, hogy támogatná az opengl 4.3-at ;D
Logged
There are 2 certain things in life: Death and CTDs

sniperton

  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 1226
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #10 on: March 23, 2018, 08:48:26 AM »

Két szép szűzlány őrült írót nyúz. Na most kiderül, hogy műxik-e. Kiderült.
ÍÚŐŰÁÉÖÜÓ
Logged

Atoka220

  • Bomber
  • Modder
  • member
  • Offline Offline
  • Posts: 804
Re: Magyar - Dinamikus fény mod
« Reply #11 on: March 23, 2018, 10:30:47 AM »

Jaja
Az árvíztűrő tükörfúrógéppel javítható a negyedfrekvenciás homálytizedelŐőőŐŐőŐőőőŐŐőőőŐŐőŐőŐőő
Logged
There are 2 certain things in life: Death and CTDs
Pages: [1] 2   Go Up
 

Page created in 0.071 seconds with 22 queries.